Neden Astro?

Mimari özellikler:

Astro Beylikdüzü, bölgenin en işlek caddelerinden Hürriyet Bulvarı üzerinde, kolay fark edilebilir ve bölgede referans noktası olabilecek nitelikte bir dış mimariye sahiptir.

Her metrekaresi kullanılabilir 1+1 ve 2+1 farklı ev ve ofis çözümleri ve Batı Yapı’nın farklı bakış açısı ve kalite güvencesi ile Astro, bölgedeki projelerden kendini sıyıran, örnek bir projedir.

Mimari tasarımı ile ferah ve fonksiyonel ofis ve konut ünitelerine sahiptir. Sağladığı sosyal imkanlar ve mimarisi itibariyle butik bir residence/plaza niteliği taşımaktadır. Aydınlık yaşam alanları, yeşil ve ferah terası sayesinde sağlıklı ve mutluluk verici bir çalışma ve yaşam ortamı sağlar. Toplantı odaları ve sunum odaları ile ofis kullanım alanlarını optimize etme imkanı sunar.

Ulaşım özellikleri :

Astro Beylikdüzü projesi yakın gelecekte Beylikdüzü’nün kalbi olacak olan karşılıklı dükkanların bulunduğu bir açık hava doğal alışveriş alanı haline gelen Hürriyet Bulvarı üzerinde bulunmaktadır.

Projeye özel aracınızla ya da toplu taşıma alternatifleri ile kolaylıkla ulaşılabilir. E5 Karayolu’na ve TEM Otoyolu’na 2 dakika mesafede bulunan Astro Beylikdüzü, yakın gelecekte açılacak olan Marmara Mahallesi metro durağına da birkaç adım mesafede bulunmaktadır.

Okul, hastane, ibadet alanlarına yürüyüş mesafesindedir. Bir yandan konumu itibariyle, şehrin tüm olanaklarını elinizin altında bulundurmanızı sağlarken, diğer yandan şehrin stresinden uzaklaşmanızı sağlayabilecek olan sahil şeridine ve West İstanbul Marina’ya 2 dk mesafede bulunmaktadır.

Teknik Özellikler:

Projede, brüt 310 cm. olarak belirlenen kat yükseklikleri bina içinde ferahlatıcı bir atmosfer oluşmasını sağlar. 3 adet asansörüyle katlar arasında akıcı bir ulaşım temin edilmesi amaçlanmıştır.

Projede konut ve ofis üniteleri ve ıslak mekânlar tamamıyla bitirilmiş olarak teslim edilmektedir. Kolonlarla bölünmemiş olan ofis ve konutlar hem estetik ve ferahlık açısından, hem de mekânın verimli kullanımı açısından projeye artı değer katmaktadır. Tasarımın verdiği olanaklar sayesinde mekanlar bölünerek daha çok mekan yaratma veya birleştirilerek daha büyük mekanlar yaratma imkanı sunmaktadır.

Kapılar, banyo ve mutfak mobilyalarında kalite ve tanınan markalar ön plana çıkmaktadır. Güçlü jeneratör sistemi sayesinde elektrik kesintilerinin iş hayatınıza olumsuz etkileri ortadan kaldırılmıştır. Merkezi uydu sistemi bulunmaktadır. Elverişli açılır pencereleriyle dikine yükselen iş merkezlerinden farklı olarak doğal havalandırmaya uygundur. Merkezi ısıtma sistemi ve VRV alt yapısı hazırlanmıştır. Merkezi ısınma ve uzaktan okumalı pay ölçer sistemi sayesinde sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Yangın güvenliği üst düzeydedir. Yapı tasarımı rüzgâr ve coğrafi etkiler göz önüne alınarak gerçekleştirilmiştir. Deprem güvenliği için gerekli teknik koşullar sağlanmıştır.

Ekstralar:

Projede ofisler ve bina sakinleri tarafından kullanılmak üzere ortak sinema/tv ve toplantı odaları bulunmaktadır. Müşteriler, ofislerinde ek bir toplantı alanı ayırmaya ya da toplantı için başka merkezlere gitmeye gerek duymaksızın bu yöndeki gereksinimlerini bina içerisinde karşılama imkânına sahiptirler. Yine ofislere ve bina sakinlerine yönelik back ofis hizmeti verilerek bina içerisindeki yaşamın kolaylaştırılması planlanmaktadır.

Konut sakinleri ve ofis çalışanları için hobi ve oyun odaları bulunmaktadır. Çatı katında tüm kat malikleri tarafından ortak kullanılabilecek şömine, dev ekran televizyon bulunduran bir dinlenme alanı ve kat sakinlerinin barbekü yapıp terasta açık havada hoşça vakit geçirebilecekleri bir oturma alanı bulunmaktadır.

Giriş lobisinde resepsiyon hizmeti altyapısı hazır bulunmaktadır. Binada 7/24 kameralı güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Her dairenin kendine özel bir depo alanı bulunmaktadır. Hem ofisler hem de konutlar kendi alanlarında depolama için alan ayırma zorunluluğu olmaksızın depolamak istedikleri eşya ve gereçleri dairelerine yakın bir alanda depolama imkanına sahip olacaklardır.


KONSEPT
Neden Astro?
Tanıtım Video
PLANLAR
Kat Planları
Vaziyet Planı
Ofis Tipi
GALERİ
ŞANTİYE
SOSYAL OLANAKLAR
İLETİŞİM
YÖNETİM